Dr Irena Eris
Odkryj naszą markę

Przewiń, aby odkryć

Dr Irena Eris

Dr Irena Eris zawdzięcza swoją mocną pozycję niezmiennym wartościom, takim jak najwyższa jakość, uczciwość i szacunek oraz nieustająca innowacyjność we wszelkich działaniach. Holistyczny świat marki tworzą luksusowe kosmetyki, sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris i trzy pięciogwiazdkowe Hotele SPA.

„Nasza firma powstała z marzeń, pasji i pracy, a rozwija się dzięki wszystkim ludziom, którzy ją tworzą.”

Dowiedz się więcej Arrow down

Kosmetyki
Dr Irena Eris

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

Dr Irena Eris to marka stworzona dla kobiet świadomych swojego piękna, które ponad wszystko cenią najwyższą jakość.

Kosmetyczne Instytuty
Dr Irena Eris

To uosobienie holistycznego świata piękna. Kosmetyczne Instytuty realizują filozofię indywidualnego podejścia do pielęgnacji, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Luksusowo wyposażone gabinety, niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka i najwyższy profesjonalizm personelu, służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów.

Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po indywidualne podejście do klienta, sprawia, że wizyta w Instytucie gwarantuje pełen komfort.

Centrum Naukowo-Badawcze

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz ekskluzywnych Hoteli SPA Dr Irena Eris od lat tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania kosmetyczne i kosmetologiczne.

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris to unikalna jednostka badawcza w branży kosmetycznej, zarówno w Polsce, jak iw Europie.

Hotele SPA
Dr Irena Eris

Ekskluzywne Hotele SPA to wymarzone miejsca na komfortowy wypoczynek połączony z odnową biologiczną. Dodająca życiu piękna holistyczna filozofia Hoteli SPA zapewnia najwyższy poziom obsługi, a oddalone od miejskiego zgiełku usytuowanie pozwala na oderwanie się codziennych spraw i odnalezienie wewnętrznej równowagi.

12+

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+, jako jedyny z Grupy Dr Irena Eris, kieruje swoją ofertę wyłącznie do osób dorosłych.

Hotele Dr Irena Eris

Sense of Beauty to magazyn prezentujący świat marki Dr Irena Eris. W magazynie odkrywamy tajniki działania kosmetyków, otwieramy drzwi do laboratoriów badawczych, w których naukowcy Dr Irena Eris prowadzą zaawansowane, autorskie prace naukowe. Opowiadamy o tym, jak pielęgnować urodę, przedstawiamy trendy, nowości z Kosmetycznych Instytutów i oferty Hoteli SPA Dr Irena Eris.

Sense of Beauty Mag

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to rozgrywany od 2007 r. turniej golfowy dla kobiet, który dzisiaj jest największym i najbardziej prestiżowym kobiecym turniejem w tej części Europy. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.

Ladies' Golf Cup

Dr Irena Eris
w Comité Colbert

Czytaj więcej

Zanim zapiszemy Twoje zgłoszenie zapoznaj się z poniższymi zgodami

Administratorem danych osobowych jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail serwis@DrIrenaEris.com, przy czym Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w zakresie objętym niniejszą zgoda przez podmioty z grupy kapitałowej Dr Irena Eris S.A. na podstawie umowy powierzenia danych osobowych. Podanie Pani/Pana danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane Pani/Pana będą przetwarzane w celu otrzymywania informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej w formie newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora”. Dane Pani/Pana będą przechowywane przez okres: do czasu wypisania się z subskrypcji/wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator wyznaczył Inspektorem Ochrony Danych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych, pod adresem e-mail:iod@drirenaeris.com

Dołącz do newslettera

Dziękujemy za zapis do newslettera.