Zanim zapiszemy Twoje zgłoszenie zapoznaj się z poniższymi zgodami

Administratorem danych osobowych jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail serwis@DrIrenaEris.com, przy czym Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w zakresie objętym niniejszą zgoda przez podmioty z grupy kapitałowej Dr Irena Eris S.A. na podstawie umowy powierzenia danych osobowych. Podanie Pani/Pana danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane Pani/Pana będą przetwarzane w celu otrzymywania informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej w formie newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora”. Dane Pani/Pana będą przechowywane przez okres: do czasu wypisania się z subskrypcji/wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator wyznaczył Inspektorem Ochrony Danych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com

Odkryj świat marki Dr Irena Eris

Odkryj świat marki Dr Irena Eris

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris, doktor farmacji. U podstaw jej sukcesu leży pasja i  idea dążenia do doskonałości. Przełomowe odkrycia naukowe owocują zgłoszeniami patentowymi i prestiżowymi nagrodami, natomiast nieszablonowe myślenie i radość tworzenia zawarte są w spójnej wizji, by zawsze dostarczać kosmetyki najwyższej klasy, które pozwolą kobietom być piękniejszymi i jak najdłużej zachować  atrakcyjny wygląd.

Cytat

"Nasza firma powstała z marzeń, pasji i pracy, a rozwija się dzięki wszystkim ludziom, którzy ją tworzą."

Dr Irena Eris

Zobacz wideo

Luksus odkrywania piękna

Świat marki to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych 5* Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy - Zdroju oraz Polanicy - Zdroju. Hotele SPA Dr Irena Eris to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju obiekty spa w Polsce, które stały się wzorcem dla wielu innych – stworzyły bowiem własną koncepcję harmonijnego łączenia wypoczynku z odnową biologiczną. Dzisiaj są synonimem luksusu i idei spa.

Własne badania naukowe

Za światowym sukcesem marki stoi unikatowa placówka naukowo-badawcza – Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris. To nowoczesne laboratoria, znakomici naukowcy oraz niezwykle wysoki poziom prowadzonych, zaawansowanych badań. Zespół Centrum tworzą specjaliści z tytułami naukowymi z dziedziny farmacji, biologii, biologii molekularnej czy chemii współpracujący z dermatologami, alergologami i specjalistami z zakresu medycyny estetycznej.

O poziomie wykonywanych badań świadczą liczne, autorskie patenty i zgłoszenia patentowe. Naukowcy Dr Irena Eris są częstymi gośćmi podczas światowych kongresów kosmetologicznych, a ich prace publikowane są w najważniejszych, światowych czasopismach naukowych, m.in. z tzw. listy filadelfijskiej, czyli grupy czasopism ustalonej przez Institute For Science Information, dzięki temu przyczyniają się do rozwoju światowej kosmetologii.