Day to night

Postaw na dobry fluid

Jaki powinien być makijaż? Subtelny i naturalny czy mocny i wyrazisty? Mamy różne typy urody, ale każda z nas chce, aby jej makijaż był przede wszystkim trwały. Czasem aż do wschodu słońca.

W portfolio fluidówDr Irena Eris znajdziemy ogromną paletę odcieni, które spełniają wymagania każego typu cery. Postaw na dobry fluid, to podstawa udanego makijażu i twojego dobrego samopoczucia!

Perfekcyjny makijaż  od rana do wieczora.
Podkład Dr Irena Eris DAY TO NIGHT zawiera specjalny składnik Soft Focus Powder, który zapewnia precyzyjne połączenie pigmentów z powierzchnią skóry. Drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra wygląda naturalnie i gładko, bez zauważalnej warstwy makijażu.

Kosmetyki do makijażu są dostępne w sieci Douglas, online – sklep.drirenaeris.com oraz w Concept Store w warszawskiej Galerii Mokotów.

Z pewnością przyda nam się fluid, w którym cera wygląda idealnie nawet 24 godziny na dobę

OD ZMIERZCHU DO ŚWITU, 1996

Kultowy film z barem Titty Twister pełnym wampirów powstał na podstawie scenariusza autorstwa Quentina Tarantino. I to się czuje. Autorem pomysłu na film i pierwszej wersji scenariusza był Robert Kurtzman, ale Tarantino przerobił go po swojemu. Był to jego pierwszy scenariusz, za który dostał honorarium. Występuje plejada gwiazd: George Clooney, Quentin Tarantino, Juliette Lewis, Salma Hayek i Harvey Keitel

SAGA ZMIERZCH, 2008–2012

Współczesna bajka o miłości kobiety i wampira odniosła ogromny sukces szczególnie wśród nastolatków. Kristen Stewart i Robert Pattinson przyciągnęli przed ekrany miliony fanów, niezrażonych głosami krytyków filmowych. I choć historia w klimacie horroru nie zwiastuje nic dobrego, trzeba przyznać, że zarówno Bella, jak i krwiożerczy Edward mają nieskazitelny makijaż o każdej porze dnia i nocy.

PRZED WSCHODEM SŁOŃCA, 1995

Nie wszyscy o tym pamiętają, ale w czasie, kiedy Jassie i Celine poznają się w pociągu, nie ma jeszcze telefonów komórkowych. To dość istotny fakt, który ma wpływ na bieg tej historii. Wyjątkowy klimat filmu wynika być może z tego, że bohaterowie umieją ze sobą rozmawiać. Szczerze, prawdziwie, bez wstwiania emotek. Ethan Hawke i Julie Delpy są tu piękni i młodzi niezależnie od pory dnia i nocy.

Niezależnie od tego, czy przeżywamy właśnie magiczny romans, walczymy z krwiożerczymi wampirami, czy po prostu chcemy, aby nasz makijaż był trwały, z pewnością przyda nam się fluid, w którym cera wygląda idealnie nawet 24 godziny na dobę.

Podziel się na: