Sztuka odmładzania

Bazuje na profesjonalnych preparatach

Cofnięcie zegara biologicznego skóry staje się możliwe dzięki osiągnięciom nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Najlepsze efekty uzyskamy, łącząc profesjonalny zabieg w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris z pielęgnacją domową Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

Liftingująco – wypełniający zabieg na twarz, szyję i okolice oczu ART of LIFTING to innowacyjny zabieg zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Bazuje na profesjonalnych preparatach

Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością zastosowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Zabieg stworzony w oparciu o stosowany w medycynie estetycznej składnik POLIKAPROLAKTON, będący odpowiedzią na problem upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Przeznaczony dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym idealnym konturem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę.

POLIKAPROLAKTON (PCL) – składnik aktywny o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek, liftingu oraz natychmiastowego bioremodelingu skóry. Wypełniacz PCL jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej, w celu przywrócenia utraconej wolumetrii owalu twarzy. Pobudza proces naturalnej syntezy włókien podporowych skóry, wpływając na redukcję zmarszczek statycznych. Działa jak biostymulator tkankowy uruchamiając wielopoziomowe procesy odnowy. Przywraca młodość skóry.

W zależności od wskazań zabieg ART of LIFTING proponowany jest z MEZOTERAPIĄ BEZIGŁOWĄ lub RADIOFREKWENCJĄ RF-BIOLASER oraz REMODELINGIEM ULTRADŹWIĘKOWYM.

SPEKTAKULARNE EFEKTY są widoczne już po jednym zabiegu*:

  • Wygładzenie i nawilżenie skóry u 100% badanych
  • Korekta owalu twarzy u 67% badanych
  • Poprawa napięcia i jędrności skóry o 67%
  • Poprawa wyglądu struktury skóry o 48%
  • Redukcja zmarszczek o 33%

Aby przedłużyć i utrwalić działanie zabiegu, warto sięgnąć po odpowiednią pielęgnację domową Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE ART of LIFTING.

4 x ART of LIFTING

1. Wygładzający Krem Rewitalizujący do Twarzy na Dzień 847, SPF30
EFEKTY DZIAŁANIA*: wyraźny efekt liftingu i wypełnienia zmarszczek

2. Zaawansowana terapia odbudowująca do twarzy na Noc 848
EFEKTY DZIAŁANIA*: regeneracja i wzmocnienie skóry – 90% badanych

3. Rozświetlające serum liftingujące do twarzy na Dzień 849
EFEKTY DZIAŁANIA*: redukcja liczby zmarszczek o 51% u 71% badanych

4. Liftingujące serum odmładzające na okolice oczu na Dzień/Noc 850
EFEKTY DZIAŁANIA*:  wygładzenie zmarszczek i redukcja cieni wokół oczu – 83% badanych

* Badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Podziel się na: