Święto polskiego kina z marką Dr Irena Eris

Święto polskiego kina

Święto polskiego kina od lat przyciąga największe nazwiska. To czas spotkań, wspólnego oglądania filmów, a także impreza, podczas której polskie gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie w niezwykłych kreacjach. W tym roku marka Dr Irena Eris już po raz trzeci jest partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Od poniedziałku 16.09 sercem Polski przez kilka dni będzie Gdynia. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych jest jedną z najstarszych imprez filmowych w Europie, promujących na taką skalę rodzimą kinematografię. A Złote i Srebrne Lwy to najważniejsze nagrody dla polskich twórców kina. Obok motywu przewodniego festiwalu, jakim bez dwóch zdań są filmy, rolę drugoplanową pełni oprawa imprezy. Gwiazdy, które przybywają do Gdyni, pojawiają się w imponujących stylizacjach, fryzurach i makijażach. O te ostatnie zadba ponownie marka Dr Irena Eris.

Czerwony dywan rządzi się swoimi prawami

Dodatkowo, podobnie, jak w poprzednich latach ta polska marka kosmetyczna, której wyjątkowo bliskie są tematy związane z kobiecym pięknem i rozwojem, wyróżni nagrodą za „Najodważniejsze spojrzenie" Twórcę, który w sposób najodważniejszy, najwrażliwszy i najpiękniejszy opowie przedstawioną przez siebie historię. W poprzednich latach nagrodę tę (w postaci m.in. pobytu w jednym z Hoteli SPA Dr Irena Eris) zdobyły Aleksandra Terpińska za film „Najpiękniejsze fajerwerki ever" oraz Olga Chajdas za film „Nina".

Czerwony dywan rządzi się swoimi prawami. Nie ma tu miejsca na przypadkowe kreacje, makijaże czy uczesania. Skóra na festiwalu filmowym musi wyglądać nieskazitelnie, więc aktorki najwięcej uwagi poświęcają pielęgnacji. Podczas 44. Polskiego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni do dyspozycji gości będzie specjalna Strefa Piękna Dr Irena Eris, w której będzie można zobaczyć i przetestować wszystkie nowości.

Podziel się na: