Patent na wrażliwość

Dr Irena Eris Clinic Way Ultra Sensitive Skin

Kosmetyki Dr Irena Eris Clinic Way Ultra Sensitive Skin to światowa innowacja w pielęgnacji anti-aging dopasowana do potrzeb bardzo wrażliwej skóry.

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej osób ma problem z nadwrażliwością skóry. Zjawisko to dotyczy przede wszystkim kobiet i do tego coraz częściej pojawia się u osób dorosłych, które do tej pory nie miały nadwrażliwej cery, a teraz odczuwają dyskomfort po użyciu zwykłych kosmetyków. Wyzwaniem dla współczesnej kosmetologii stało się więc zapewnienie wysokiej skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu delikatności i bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej. Zaawansowane badania naukowe oraz nowoczesne technologie umożliwiają pokonanie bariery skórnej i precyzyjne dotarcie substancji aktywnych do komórek w głębokich warstwach skóry.

Dr Irena Eris CLINIC WAY Ultra Sensitive Skin to innowacyjna linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym i opóźniającym procesy starzenia się skóry, odpowiadająca na potrzeby skóry nadwrażliwej w różnym wieku. Produkty zawierające rewolucyjny AKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMSTM z opatentowaną technologią transportu dermalnego LIPO-SPHERE zapewniają wyjątkową skuteczność przeciwzmarszczkową. Wzbogacenie formuł o  wodę wapienną – Aqua Calcis – gwarantuje bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej skóry. Wszystkie receptury zostały poddane wieloetapowym badaniom w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris oraz potwierdzone badaniami klinicznymi pod nadzorem lekarzy.
 

Podziel się na: