Kolorowa kosmetyczka

Twoja skóra jest zmęczona i pozbawiona blasku? Potrzebujesz widocznych efektów, ale nie masz czasu na czasochłonne kuracje i zabiegi? Luksusowa pielęgnacja w małym słoiczku zmieści się do twojej podręcznej kosmetyczki.

Witaminowy booster

Krem pełny słonecznej energii zawiera kompleks MULTI.VIT ENERGY z optymalnie dobranymi witaminami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania skóry, która zyskuje zdrowy, świetlisty i promienny wygląd. Doskonała baza pod makijaż.

Parasol ochronny

Serum o intensywnym i kompleksowym działaniu przeciwstarzeniowym. Zawartość pyłku perłowego zapewnia delikatne rozproszenie światła, sprawiając, że zmarszczki są mniej widoczne. Kompleks Primox-C hamuje proces starzenia się skóry, niweluje działanie wolnych rodników oraz zanieczyszczenia środowiska.

Odnowa biologiczna

Krem stworzony dla kobiet powyżej 40. r.ż. wykorzystuje naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne. Unikalna technologia Reproductive Cell Technology™ pobudza skórę do radykalnej regeneracji i zwalczania oznak upływu czasu.

Podziel się na: